У Великій Британії здійснили кібератаку на сервіс правової допомоги: понад два мільйони даних викрадені
У Великій Британії через кібератаку на онлайн-сервіси Агентства з надання правової допомоги стався витік значної кількості даних. Це могло зачепити мільйони людей.
Про це йдеться в заяві Агентства з надання правової допомоги та Міністерства юстиції.
Про кібератаку стало відомо ще 23 квітня, однак уже 16 травня виявилося, що вона була масштабнішою, ніж вважалося спочатку. Так, хакерам вдалося отримати доступ до «великого обсягу інформації», що стосується заявників на правову допомогу.
У британському уряді вважають, що хакерська група змогла завантажити значну кількість персональних даних тих, хто звертався по правову допомогу через сервіс з 2010 року. Як встановила BBC, загалом було викрадено понад два мільйони одиниць інформації.
Ці дані могли включати контактну інформацію та адреси заявників, їхні дати народження, номери посвідчень особи, судимості, статус зайнятості та фінансові дані, як-от суми внесків, борги та платежі.
«Я розумію, що ця новина буде приголомшливою та засмучує людей, і мені дуже шкода, що так сталося», — наголосила виконавча директорка Агентства з надання правової допомоги Джейн Гарботтл.
Це не перша кібератака за останній час. Так, у травні універмаг Один з найбільших у світі універсальних магазинів, розташований у ЛондоніHarrods заявив, що «обмежив доступ до інтернету на своїх сайтах» після спроби отримати доступ до його систем.
А квітнева атака на компанію Marks & Spencer призвела до втрати мільйонів фунтів стерлінгів на продажах.