«Це феодалізм». Працівники Єврокомісії обурилися, що кондиціонери вимкнули лише на нижніх поверхах будівлі, а не в керівництва — Politico
На тлі рекордної спеки в Європі у штаб-квартирі Європейської комісії — будівлі Берлемон — вимкнули систему кондиціонування. Але оскільки це зробили лише на нижніх поверхах, а не тих, де працює керівництво, це викликало обурення в деяких працівників.
Про це пише Politico.
Сповіщення про вимкнення кондиціонерів працівники Берлемону отримали напередодні, 26 червня, опівдні. Ці заходи стосувалися 1-7-го поверхів і застосовувалися до кінця дня.
Однак це викликало обурення частини співробітників, які працюють у будівлях без кондиціонування, зокрема в Генеральному директораті з питань сільського господарства та розвитку сільських районів.
«Це як феодалізм», — сказав один із посадовців Комісії, який працює на нижньому поверсі Берлемону. Він заявив, що на верхніх поверхах, де розташовані офіси комісарів, кондиціонери продовжували працювати.
Інший посадовець назвав це «ганьбою». Ще один зі співрозмовників Politico, який працював на 8-му поверсі, розповів, що навіть із кондиціонером температура всередині все одно сягала 25,7°C.
Нагадаємо, Європою прокотилася хвиля спеки з подекуди рекордними показниками температури. Погода вже призвела до смертей серед літніх людей та збільшення кількості потопельників, оскільки люди шукають полегшення від спеки в річках та озерах.
Надалі спека зміститься на схід, зокрема в Україну. Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, очікується збільшення температури до понад 30°C в останні дні червня.