У Криму зафіксували декілька землетрусів магнітудою до 4,4
У Чорному морі поблизу тимчасово окупованого Криму зафіксували, за різними даними, від 4 до 7 землетрусів магнітудою 2,7-4,4 за шкалою Ріхтера.
Про це повідомляє Європейсько-Середземноморський сейсмологічний центр та Головний центр спеціального контролю.
За даними Європейсько-Середземноморського центру, поблизу Криму сталося 4 землетруси магнітудою 2,7, 3, 3,7 та 4,4. Найбільший з них стався на глибині 10 кілометрів за 30 кілометрів від окупованого Севастополя.
А в Головному центрі спеціального контролю зафіксували 5 землетрусів магнітудою від 3,3 до 4,2. За класифікацією їх відносять до відчутних або сильно відчутних.
Тим часом глава окупаційної адміністрації Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що в Чорному морі було сім землетрусів, два з яких супроводжувалися форшоками й афтершоками — підземними поштовхами до і після землетрусу.
Він заявив про землетрус магнітудою 3,7 за близько 26 кілометрів до Севастополя й магнітудою 4,4 за 30 кілометрів від міста.