Член партії Медведчука-Бойка не вважає політсилу проросійською: «Ми захищаємо національні інтереси»

Член партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Мірошниченко не вважає політсилу проросійською і запевняє, що вона відстоює «національні інтереси» України.

Про це він сказав в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Я ніколи б не був у проросійській силі, тому що вважаю себе українським політиком. Я складав присягу народові України, для мене це надзвичайно принципове питання. Мало того, я є під санкціями в Російській Федерації… Справа в тому, що національні інтереси України сьогодні вимагають вирішення питання війни і миру. Нам треба повернути мир в Україну. І друге — нам потрібно піднести нашу економіку», — сказав депутат.

За його словами, остання подорож Віктора Медведчука та Юрія Бойка до російського Санкт-Петербургу на зустріч з керівником «Газпрому» Олексієм Міллером була пов’язана зі збереженням транзиту російського газу і бюджетних надходжень від нього.

«Від Міллера залежить, чи збереже Україна транзит газу і значні доходи від цього транзиту. Вони доходили до 3 мільярдів доларів, це під 100 мільярдів гривень в наш бюджет. Це значні кошти», — сказав Мірошниченко.

«Проукраїнськість партії ми розуміємо, коли підсилюємо нашу країну. Коли ми можемо повернути наших військовополонених, коли ми захищаємо національні інтереси. Навіть ведучи непрості переговори з нашим східним сусідом», — сказав політик.

«Я сприймаю моїх колег і нашу команду як проукраїнську силу, яка представляє виборців півдня, сходу і, частково, центру України. Які (колеги — ред.) вбачають за необхідне вибудовувати непрості, але необхідні добросусідські відносини з Російською Федерацією. Вона нікуди від нас не подінеться, у нас є певна спільна історія, економічні і навіть родинні — у багатьох людей — зв’язки», — додав Мірошниченко.

Нагадаємо, 7 червня члени «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Медведчук та Юрій Бойко поїхали до Петербурга, де зустрілися з главою російського Газпрому Олексієм Міллєром, який пообіцяв продавати газ на 25% дешевше, ніж Україна купує за реверсом.

У Нафтогазі заявили, що озвучена «Газпромом» пропозиція менш приваблива для України, ніж купівля газу на європейському ринку.