Міноборони проведе позапланову інвентаризацію військового майна на Харківському бронетанковому заводі
Міністерство оборони України проведе позапланову інвентаризацію військового майна наХарківському бронетанковому заводі.
Міністерство оборони України проведе позапланову інвентаризацію військового майна на Харківському бронетанковому заводі.
Про це Громадському повідомили в Міноборони у відповідь на інформаційний запит.
«Міністерством оборони організовано роботу щодо позапланової інвентаризації військового майна, яке перебуває на території ДП «Харківський бронетанковий завод», його приймання і закріплення за військовими частинами Збройних сил України та укладання відповідного договору зберігання», — йдеться у відповіді міністерства.
Крім того, в Міноборони кажуть, що не охороняють військову техніку, яка перебуває на підприємстві, оскільки завод відмовився укладати договір щодо охорони.
«Збереження майна, що перебуває на території підприємства, здійснюється відповідно до вимог статуту підприємства (або відповідно до умов контракту). У 2013 році такий договір було укладено. Але починаючи з 2014 року керівництво ДП «Харківський бронетанковий завод» відмовилося від укладання договору зберігання», — повідомили в Міноборони.
Нагадаємо, нещодавно харківські блогери проникли на військові склади Харківського бронетанкового заводу. За їхніми словами, на відео, яке вони виклали в YouTube, на складах перебуває близько 300 бойових машин, серед яких десяток нових танків Булат, проте зовсім немає охорони.
Після публікації відео в YouTube поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку, незаконне виселення чи інші дії, що порушують недоторканність житла громадян» Кримінального кодексу України і почала досудове розслідування.
Раніше в «Укроборонпромі» повідомили, що також проводять розслідування стану охорони периметру підприємства.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Схід»: «Шпигунський скандал» в ОБСЄ, морський курорт у «ДНР» та як блогери потрапили на військові склади