Технології

NASA отримало премію «Еммі» за інтерактивну програму про кінець місії Cassini

Сергій Кікоть
11 вересня, 2018 13:23
11 вересня, 2018 13:27

Лабораторія реактивного руху (JPL) американського космічного агентства NASA отримала телевізійну нагороду «Еммі» за кращу оригінальну інтерактивну програму — призом відзначили багатомісячну цифрову кампанію JPL про закінчення місії зонда Cassini.

Лабораторія реактивного руху (JPL) американського космічного агентства NASA отримала телевізійну нагороду «Еммі» за кращу оригінальну інтерактивну програму — призом відзначили багатомісячну цифрову кампанію JPL про закінчення місії зонда Cassini.

Про це повідомляється на сайті лабораторії.

Інтерактивна кампанія NASA передбачала, постійні оновлення в соцмережах проекту, кілька прямих ефірів на телебаченні та в інтернеті, короткий фільм про завдання місії, кілька 360-градусних відео, зокрема й перший 360-градусний прямий ефір з центру управління польотами JPL, освітні матеріали та програми для відстеження траєкторії зонда.

Кампанію розпочали 26 квітня 2017 року і завершили прямою трансляцією занурення зонда в атмосферу Сатурна 15 вересня 2017 року.

Орбітальну станцію Cassini, запустили до Сатурну в 1997 році, вона працювала понад 20 років. Коли у зонда стало закінчуватися паливо, команда проекту вирішила завершити його місію, і в вересні 2017-го року він війшов у атмосферу планети.

Раніше повідомлялося, що космічний телескоп Kepler «прокинувся» та розпочав пошук екзопланет.

Більше про:еммікосмосNASA
Поділитись:
Пов`язані новини
Технології
17 листопада 2018, 14:47
З космодрому NASA запустили ракету «Антарес», у розробці якої брала участь Україна
У США з космодрому аерокосмічного агентства NASA «Уоллопс Айленд» у штаті Вірджинія запутили ракету-носій «Антарес», яка була створена американською корпорацією Orbital ATK за участю, зокрема, українських підприємств. Про це повідомив посол України у США Валерій Чалий.
Технології
15 листопада 2018, 12:36
Астрономи знайшли екзопланету поруч із найближчою до Землі поодинокою зіркою
Астрономи виявили планету поруч із «летючою» зіркою Барнарда, що розташована в шести світлових роках від Землі. Це Надземля масою в 3,2 раза більшою за земну, і це одна з найближчих до нас екзопланет, з відомих.
Технології
14 листопада 2018, 13:24
Астрономи знайшли поруч з Чумацьким Шляхом «галактику-привид»
Астрономи проаналізували дані європейського зонда Gaia, що зібрав інформацію про позиції та рух близько 1,7 мільярда зірок. Серед них вдалося знайти сліди невідомої галактики неподалік від нашої Галактики, який досі не спостерігали через її «незручне» розташування.
Технології
9 листопада 2018, 17:13
NASA пояснило походження прямокутного айсберга
Прямокутний айсберг в Антарктиці, що сфотографовало NASA в середині жовтня 2018 року, відколовся від шельфового льодовика Ларсена ще рік тому і за цей час пережив безліч зіткнень з іншими айсбергами.
Технології
8 листопада 2018, 17:52
Зонд Parker вперше зблизився з Сонцем
Сонячний зонд Parker пролетів на відстані близько 24 мільйонів кілометрів від нього зі швидкістю понад 343 тисяч кілометрів на годину. Зонд не тільки зібрав наукові дані, а й поставив нові рекорди — за швидкістю руху серед штучних об’єктів і близькість до Сонця.
Технології
7 листопада 2018, 13:40
Казахстан запустить супутники ракетою-носієм SpaceX
В Казахстані на 19 листопада запланували запуск двох супутників KazSaySat і KazistiSat. Виводитиме їх у космос ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX.
UNDEFINED
6 листопада 2018, 15:47
NASA і Vans випустили космічну колекцію одягу та взуття
Американське аерокосмічне агентство NASA і бренд Vans випустили спільну колекцію одягу та взуття з космічним принтом.
Технології
3 листопада 2018, 11:27
NASA випустило перше відео з космосу в якості 8к
NASA та ESA (Європейське космічне агентство) випустили перше відео з космосу з роздільною здатністю 8 тисяч пікселів по горизонталі.