«Нині вже»: Воєнний стан, суд над моряками, синод в Константинополі та Держбюро розслідувань

У десяти областях України з 28 листопада почне діяти воєнний стан. Україна перебуває в такому статусі вперше у своїй історії. Як житимуть упродовж місяці жителі областей, де ввели воєнний стан, — з’ясовуємо в прямому ефірі програми «Нині вже» о 20:00.

У Сімферополі підконтрольний окупаційній владі «суд» сьогодні обирав запобіжний захід дванадцятьом українським морякам, яких захопили під час атаки українських суден у районі Керченської протоки. Усіх відправили під варту терміном на два місяці. Говоримо про те, як відбувалося це засідання.

У Константинополі розпочався Синод Вселенського патріархату щодо надання Україні томосу про автокефалію помісної церкви. На ньому оголосять процедуру і дату проведення Об’єднавчого собору в самій Україні. Дізнаємося, чого чекати та коли все ж утвориться незалежна українська церква.

У Державному бюро розслідувань 300 слідчих склали присяги. Це означає, що після двох років формування новий правоохоронний орган нарешті розпочав свою роботу. Втім залишається чимало інтриг довкола ДБР. Обговоримо, шо заважає повноцінній роботі органу.

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Як уночі бюджет на 2019 рік ухвалювали

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.