Новинський відмовляється від депутатського мандата. Каже, що зосередиться на гуманітарних проєктах

Позафракційний народний депутат Вадим Новинський вирішив скласти повноваження. За його словами, він вирішив зосередитися на гуманітарних проєктах та служінні церкви.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Парламентар нагадав, що у 2019 році йому довірилися виборці Маріуполя, інтереси яких він представляв у Верховній Раді України протягом трьох років. Стверджує, що спільно з міською владою вдалося реалізували багато проєктів.

Наразі, як стверджує депутат, він займається проблемами громадян, які постраждали від бойових дій. Він ініціював фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці, у межах якого направляв до Маріуполя та інших населених пунктів гуманітарну допомогу та медикаменти.

«У нових драматичних обставин, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності», — написав Новинський.

Тому, мовляв, ухвалив рішення скласти повноваження народного депутата та зосередитися на гуманітарних проєктах, розвитку національної економіки, служінні Української Православної Церкви та на відновленні зруйнованих храмів.

Новинський стверджує, що його команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями швидкої допомоги, медичними препаратами, харчовими продуктами.

«Попереду — реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури, нові проєкти, які забезпечать людям нові робочі місця», — пообіцяв він.

Більше про Новинського

Під час сьомого скликання Верховної Ради він був керівником фракції «Опозиційний блок», а перед цим регіоналом. А ще він бізнес-партнер українського олігарха. Так, Новинський має 23,76% акцій гірничо-металургійної компанії «Метінвест», решта акцій належать олігарху Рінату Ахметову.

У декларації Новинського, поданій у 2020 році, була велика кількість дорогого одягу та виробів з хутра, а також ювелірних виробів його дружини. А ще колекція ікон 19-21 століть (30 одиниць), окремо від них — ікона Миколая Чудотворця (яку депутат оцінив у 706 тисяч гривень).