«Нині вже»: Єдність чи розбрат акції «Ніч на Банковій» та чому «Міс Україна 2018» позбавили корони

Учасниками акції «Ніч на Банковій» під Адміністрацією Президента 27 вересня стали представники, зокрема, праворадикальних організацій. Головна вимога пікету – розслідувати напади на понад 40 громадських активістів, що сталися за останній рік.

Учасниками акції «Ніч на Банковій» під Адміністрацією Президента 27 вересня стали представники, зокрема, праворадикальних організацій. Головна вимога пікету – розслідувати напади на понад 40 громадських активістів, що сталися за останній рік.

Щоправда, присутність праворадикалів на таких акціях обурює їхніх ідейних опонентів з громадського середовища. Представники «лівих» організацій заявляють про постійні напади на них з боку якраз-таки «правих». В ефірі програми «Нині вже» розбираємося, чи існує різниця між насиллям  над активістами та ідеологічним насиллям усередині самого громадянського середовища. Початок програми о 20:00, ведучий – Василь Пехньо.

Також у програмі:

Безпекова конференція у Ризі: Які українські питання порушуватимуться на найбільшій геополітичній дискусії Східної Європи – пряме включення журналістки Наталки Гуменюк з місця події.

Дискримінація краси: Оргкомітет «Міс Україна-2018» позбавив титулу переможницю конкурсу Вероніку Дідусенко через порушення правил змагання. Вона була заміжньою та має дитину – це заборонено для учасниць конкурсу краси. Чи варто змінювати правила «Міс Україна» — говоримо в ефірі з правозахисниками та «позбавленою корони» переможницею Веронікою Дідусенко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Акція на підтримку активістів та нові правила паркування в Україні

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.