Оздоровчий комплекс на Закарпатті заявив, що на його територію увірвалися військові й затримали двох працівників

Оздоровчо—рекреаційний комплекс «Косино» заявив, що 7 грудня десятки людей у військовій формі та з автоматами нібито зайшли на територію комплексу та затримали двох працівників. На тлі цього представники «Косино» скерували заяви до правоохоронних органів.

Про це йдеться в повідомленні комплексу.

У «Косино» заявляють, що чоловіки у військовій формі без документів «вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку». А на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення нібито застосували до нього фізичну силу.

Також там були присутні екіпажі поліції, стверджують представники «Косино».

Комплекс звинуватив в організації цих дій керівництво Закарпатського обласного Територіальний центр комплектування та соціальної підтримкиТЦК та СП і Ужгородського районного військкомату.

Також там заявили, що на території комплексу із загальної кількості відвідувачів було «не більше ніж 20% чоловіків». Зазначається, що повістки не роздавали, водночас озброєні люди у балаклавах нібито посадили у свій автобус двох працівників та вивезли їх у невідомому напрямку. Окрім того, за словами представників комплексу, їхньому адвокату завдали тілесних ушкоджень і відібрали телефон.

У комплексі заявили, що вони скерували «заяви та докази» в поліцію, Службу безпеки України, Державне бюро розслідувань. Кримінальні провадження вже зареєстровані в Єдиному державному реєстрі кримінальних правопорушень за статтями перевищення службових повноважень, нанесення тілесних ушкоджень та викрадення людей, підсумували представники «Косино».

Доповнено о 17:16. У коментарі hromadske  речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко розповіла, що працівники ТЦК затримали двох чоловіків «у ході мобілізаційних заходів», оскільки вони «порушили вимоги законодавства про перебування на військовому обліку» під час воєнного стану.

За її словами, після цього військовозобов'язані пройшли військово-лікарську комісію — їх визнали придатними до військової служби, однак вони відмовились від призову.

Зі свого боку, службовці ТЦК скерували щодо двох чоловіків відомості у правоохоронні органи за ухилення від проходження військової служби.