Пентагон: За рік Мінських угод Україна втратила не менше 430 військових

Не менше 430 українських військовослужбовців загинули в результаті бойових дій після вступу в силу угоди про припинення вогню, досягнутої в Мінську рік тому, і важливу роль в цьому насильстві відіграє Росія. Про це заявив заступник помічника міністра оборони США Майкл Карпентер, у веденні якого знаходяться питання, пов’язані з Україною, Росією та Євразією, в інтерв’ю «Голосу Америки».

Він зазначив, що США спостерігає «значне» загострення на сході України.

«Росія підтримує командні і управлінські зв’язки з сепаратистами, яких вона підтримує у східній Україні», — заявив Карпентер.

З його слів, Росія поставляє на український Донбас важке озброєння, одночасно займаючись навчанням і управлінням сепаратистами за допомогою «сили, яка присутня в східній Україні».

/ фото wikipedia.org