Простій Одеського припортового заводу коштував до 80 млн грн — заступник директора

Простій Одеського припортового заводу, який не працював з кінця 2016 року та відновив свою роботу 2 березня, коштував державі від 60 до 80 млн грн

Простій Одеського припортового заводу, який не працював з кінця 2016 року та відновив свою роботу 2 березня, коштував державі від 60 до 80 млн грн.

Про це в ефірі Громадського повідомив перший заступник директора Одеського припортового заводу Микола Щуріков.

«Звичайний простій заводу, якщо завод взагалі не працює, сплачує третину заробітної плати, люди відпущені у вимушену відпустку, то вартість такого простою з підтримкою процесів — це від 60 до 80 мільйонів гривень», — сказав він.

Щуріков водночас додав, що у разі, якби Одеський припортовий завод не зупинився, якби діяла раніше укладена угода про його діяльність, то завод як державне підприємство отримав би 1,2 млрд гривень доходу.

Він наголосив, що 1,2 мільярди не є саме чистим прибутком.

За словами Щурікова, від 2 березня на заводі почалися поставки газу та було запущене виробництво.

«Компанія, яка перша висловила бажання щодо початку роботи заводу, почала роботи і постачання газу пішли. Ми відкриті для діалогу, і сподіваємося, що скандали навколо заводу вщухнуть», — сказав він.

Нагадаємо, 2 березня Одеський припортовий завод відновив роботу. У кінці 2016 року, а саме 30 грудня Одеський припортовий завод зупинив роботу.

Нагадаємо, що приватизація ОПЗ провалилася через відсутність покупців. Глава уряду Гройсман заявив, що Фонд держмайна не здатний провести приватизацію заводу.  Глава Фонду держмайна Ігор Білоус заявив, що ОПЗ після провалу приватизаційного конкурсу може бути зупинений або переданий в управління компанії з ресурсом газу.

Також напередодні суд Одеси відмовив у стягненні з ОПЗ $ 50 млн боргу на користь компанії Фірташа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram