Технології

Швидкісний інтернет зменшив середній час сну на 25 хвилин — дослідження

Сергій Кікоть
6 серпня, 2018 21:00
6 серпня, 2018 22:21

Вчені провели дослідження, яке показало, що доступ до високошвидкісного інтернету здатний скоротити середню тривалість нічого сну на 25 хвилин.

Вчені провели дослідження, яке показало, що доступ до високошвидкісного інтернету здатний скоротити середню тривалість нічого сну на 25 хвилин.

Дослідження опублікували в журналі Journal of Economic Behavior and Organization.

Група дослідників з Університету Бокконі в Італії проаналізувала дані опитування German Time Use Survey, що проводилося Федеральним офісом статистики Німеччини в 2012-2013 році. Його учасники протягом трьох днів (2 будніх, 1 вихідний) вели щоденник, куди записували всі свої дії з інтервалом в 10 хвилин.

У кінцеву вибірку увійшло близько 11 тисяч записів від 5,5 тисячі респондентів. До того ж, вчені використовували результати опитування SOEP, в якому була вказана не тільки інформація про кількість сну, але й про доступ до інтернету та використанні комп’ютера.

Аналіз показав, що доступ до високошвидкісного інтернету скорочує кількість сну, в середньому, на 25 хвилин за ніч. До того ж, респонденти з широкосмуговим доступом до інтернету на 25 відсотків були більш схильні спати менше ніж 6 годин.

Також дослідники виявили негативну кореляцію між високошвидкісним інтернетом і задоволеністю якістю сну. При цьому інтернет більшою мірою впливав на молоде населення. Дослідження людей у ​​віці від 18 до 30 років показало, що ця категорія спить ще меньше у порівняні з тими, хто не має доступу до швидкісного інтернету — в середньому на 70 хвилин.

У майбутньому дослідники сподіваються провести детальніше дослідження, яке покаже, як доступ до високошвидкісного інтернету впливає на підлітків.

Раніше вчені з'ясували, що в багатодітних матерів на 70% частіше розвивається хвороба Альцгеймера.

Більше про:здоров'ядослідженняінтернет
Поділитись:
Пов`язані новини
Життя
12 листопада 2018, 15:19
Президент ініціює збільшення видатків на інклюзивну освіту та підключення шкіл до інтернету
Президент України Петро Порошенко заявив, що ініціює збільшення державної субвенції на інклюзивну освіту та виділення близько 3 мільярдів гривень на підключення шкіл у сільській місцевості до інтернету.
Життя
29 жовтня 2018, 12:57
Киян у метро вчили виявляти інсульт театралізованою виставою
У Києві на платформі станції метро «Золоті ворота» провели для містян театралізований захід, яким пояснили, як виявити інсульт. Організатором виступило Міністерство охорони здоров’я, повідомив кореспондент Громадського.
Світ
29 жовтня 2018, 08:59
«Це невидимий убивця»: у Європі забруднення повітря перевищує допустимі норми — доповідь
У Європі рівень забруднення повітря все ще перевищує допустимі норми, які встановила Всесвітня організація охорони здоров’я, попри кроки країн до усунення цієї проблеми. Про це йдеться у доповіді Європейської агенції з охорони навколишнього середовища.
Життя
27 жовтня 2018, 01:01
У Києві 23 з 58 проб молочної продукції виявилися небезпечними — Держспоживслужба
У Києві 23 проби молочної продукції з 58 перевірених виявилися небезпечними через кишкову паличку та невідповідність мікробіологічних показників і мікроорганізмів встановленим нормам.
Життя
24 жовтня 2018, 08:15
У США через спалах вірусу загинули 6 дітей, ще 12 у лікарні: проводять розслідування
В американському штаті Нью-Джерсі через спалах вірусної інфекції померли шестеро дітей, ще 12 людей госпіталізували.
Життя
22 жовтня 2018, 12:59
Найбільша тривалість життя у Японії, Сінгапурі та Швейцарії — дослідження
Найбільша очікувана тривалість життя у світі в Японії. В середньому, мешканці цієї країни живуть майже 84 роки. Крім цього, друге та третє місця у рейтингу займають Сінгапур та Швейцарія. Очікується, що тривалість життя громадян цих країн складе близько 83 років.
Життя
22 жовтня 2018, 00:23
Країни мають захищати дітей від реклами шкідливих продуктів — ВООЗ
Країни мають захищати дітей від реклами шкідливих продуктів чи страв, вважають експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Життя
20 жовтня 2018, 10:54
У Києві до 2 листопада можна пройти обстеження молочної залози
До Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози у Києві з 20 жовтня по 2 листопада жінки зможуть пройти ультразвукове обстеження та обстеження на мамографі.