Терористи підбили український санітарний вертоліт
У зоні АТО терористи підбили український санітарний вертоліт Мі-8. Про це Громадському повідомив речник АТО Олексій Дмитрашківський.
Орієнтовно, гелікоптер був підбитий з системи «Бук».
За словами Дмитрашківського, вертоліт мав медичні розпізнавальні знаки та була домовленість, що повітряне судно не обстрілюватимуть.
Вертоліт здійснив вимушену посадку на території, яку конторолюють бойовики.