Терористи підбили український санітарний вертоліт

У зоні АТО терористи підбили український санітарний вертоліт Мі-8. Про це Громадському повідомив речник АТО Олексій Дмитрашківський.

Орієнтовно, гелікоптер був підбитий з системи «Бук».

За словами Дмитрашківського, вертоліт мав медичні розпізнавальні знаки та була домовленість, що повітряне судно не обстрілюватимуть.

Вертоліт здійснив вимушену посадку на території, яку конторолюють бойовики.