Тестування оновленої системи оповіщення в Києві та ситуація на Бахмутському напрямку: головне за ніч проти 28 лютого
У Києві протестують оновлену систему оповіщення, а на Бахмутському напрямку стає дедалі складніше, повідомив президент Володимир Зеленський. Зібрали головні новини за ніч проти 28 лютого.
Тестування оновленої системи оповіщення
У північно-східній частині Києва, у Деснянському районі, з 9 ранку 28 лютого і до вечора 1 березня тестуватимуть оновлену систему оповіщення про надзвичайні ситуації.
Як зазначають у КМДА, під час тестування вмикатимуть гучні монотонні сигнальні звуки, голосові повідомлення про проведення тестування та Державний гімн України. Жителів Деснянського й сусіднього Дніпровського районів попросили зберігати спокій.
«Такі заходи необхідні, щоби покращити систему оповіщення», — пояснили в КМДА.
Ситуація на Бахмутському напрямку
Ситуація на Бахмутському напрямку стає складнішою. Окупанти знищують все, що українські захисники можуть використати для закріплення й оборони, заявив президент Володимир Зеленський.
«Наші воїни, які обороняються на Бахмутському напрямку, — справжні герої. Я дякую кожному й кожній, хто героїчно тримає цей напрямок та інші напрямки на Донбасі. Дякую кожному й кожній, хто допомагає нашим воїнам», — зазначив він.
Раніше Володимир Зеленський наголошував, що попри активні бойові дії в районі Бахмута на Донеччині українські війська не мають наміру залишати місто.
Коротко про інші новини:
- до відеогри Microsoft Flight Simulator випустили доповнення з українським літаком Ан-225 «Мрія». Кошти з його продажу підуть на відновлення справжнього літака, який рік тому знищили російські окупанти;
- суд відправив на 10 та 9 років за ґрати двох бойовиків «ЛНР», які обстрілювали міста Луганської області. Їх взяли у полон українські військові;
- у Києві поліція попередила бійку підлітків з неформального руху, який прийшов до України з росії;
- на Львівщині судитимуть лісничого, який разом із місцевим підприємцем організував злочинну групу, що займалася незаконною порубкою лісу. Такими діями вони завдали держави 3,8 мільйона гривень збитків;
- 50,2% опитаних ветеранів, які наразі не служать у Силах оборони України, нині потребують матеріальної підтримки, йдеться в опитуванні, яке провів Український ветеранський фонд Мінветеранів.