Три організації вийшли зі складу громадської наглядової ради «Нових лідерів»

Інститутстратегічних досліджень«Нова Україна», громадська організація «Громадське радіо» та громадська організація «Громадський люстраційний комітет» заявили про вихід з громадської наглядової ради телепроекту «Нові лідери».

Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна», громадська організація «Громадське радіо» та громадська організація «Громадський люстраційний комітет» заявили про вихід з громадської наглядової ради телепроекту «Нові лідери».
Представниця громадської наглядової ради «Нових лідерів» Світлана Матвієнко повідомила про вихід Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» зі складу ради з ініціативи його директора Андрія Єрмолаєва.

За її словами, Єрмолаєв звернувся до ради з відповідною заявою 2 травня, «одразу після початку публічної дискусії про склад засновників цієї громадської організації».
«Я не хочу створювати проблем проектові та не вважаю за потрібне влаштовувати навколо своєї персони дебати», – процитувала Матвієнко заяву Єрмолаєва.
Варто відзначити, що співзасновником Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» є народний депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін. Участь цієї організації в проекті викликала негативну реакцію низки організацій.
Заяву про вихід ГО «Громадське радіо» зі складу громадської наглядової ради «Нових лідерів» оприлюднили на сайті організації.

Членкиня правління «Громадського радіо» Тетяна Трощинська у коментарі журналістам «Детектор медіа» зазначила, що голова правління Андрій Куликов 8 травня офіційно повідомив про те, що «Громадське радіо» виходить з наглядової ради, назвавши причиною «дотримання принципу політичної незаангажованості» та заявивши, що проект «Нові лідери» може стати політичним.
Громадська організація «Громадський люстраційний комітет» та її представниця в громадській наглядовій раді Олександра Дрік також залишили наглядову раду, передає «Детектор медіа». Логотип організації, як і двох попередніх, уже прибрали з сайту проекту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Нові лідери»: що це за проект і чому через нього сваряться у Facebook