У госпіталі помер звільнений з полону український військовий
Український військовий, звільнений з полону, помер у госпіталі. Про це у Фейсбуці повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа.
«Сьогодні зупинилося серце Роми Капація, солдата 28-ї бригади, батька шести діточок, тракториста із Полтавської області», – написала вона.
Українського військового взяли в полон 31 травня цього року. Другого липня після звільнення він потрапив до обласної лікарні ім.Мєчнікова. Стан бійця лікарі визначали як дуже важкий.
22 липня Капація спецлітаком ЗСУ доставили до центрального військового госпіталю.
За словами радника голови Служби безпеки Україні Юрія Тандіта, у полоні бойовиків на Донбасі перебуває 131 людина.