У Києві патрульні поранили чоловіка з гранатою
У Солом'янському районі Києва Патрульні поліцейські поранили чоловіка. Він бешкетував і після прибуття поліції погрожував підірвати гранату. Про це повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції України в Києві, передає Інтерфакс.
На номер 102 зателефонувала жінка і розповіла, що її син голосно слухає музику і бешкетує.
За словами патрульних, у квартирі чоловік разом із товаришами вживав алкоголь. У руках він тримав гранату і погрожував її підірвати.
«Поліцейські застосували табельну вогнепальну зброю: одна куля потрапила 46-річному киянину в живіт. Чоловікові відразу викликали медиків, його доставили в лікарню, де надають необхідну допомогу», – йдеться в повідомленні.
Вибухотехніки вилучили гранату РГД-5.
Щодо чоловіка розпочали кримінальні провадження про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та посягання на життя співробітника правоохоронного органу.
/ фото zakarpattya.net.ua