Зранку окупанти атакували Львів. Загорівся промисловий склад, є постраждалі (ДОПОВНЕНО)

Під ранок 19 вересня російські окупаційні війська завдали удару по місту Львів безпілотниками, унаслідок чого загорівся дах промислового складу. З—під завалів дістали двох людей, вони живі. Пізніше під завалами знайшли загиблого працівника складу.

Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Спершу було відомо про одну постраждалу, але згодом з-під завалів дістали ще одного хлопця 26 років. Його шпиталізували з відкритим переломом кінцівки. Оперативні роботи тривають.

Пізніше очільник Львівської ОВА Максим Козицький уточнив, що жінка не зазнала травм, а чоловік — у важкому стані.

Доповнено о 10:03. Згодом під завалами знайшли тіло загиблого чоловіка, який працював на складі.

Рух транспорту по вулиці Городоцькій від перехрестя з вулиці Патона до кільця в обидва боки наразі перекритий. Там працює спецтехніка і всі відповідні служби.

Доповнено о 8:50. Козицький уточнив, що були три влучання у промислові склади у Львові. Там є загоряння у чотирьох локаціях, пожежу досі гасять. Він наголосив, що це звичайні промислові склади й нічого мілітарного на них не зберігали.

Доповнено о 9:28. В МВС розповіли, що загоряння сталося на площі 9,45 тисячі квадратних метрів. Ліквідація пожежі триває.

Садовий уточнив, що влучання сталося в конкретну локацію, де розташовані багато складів: «Одяг, гуманітарна допомога. Оце туди вони цілились, лупили. Отримують задоволення, коли вбивають мирних людей, нищать госпіталі, садочки. Тепер от склади».

У міськраді зазначили, що атаку на Львів росіяни здійснили дронами-камікадзе. Повітряна тривога в місті та області почалася о 3:39 і тривала майже 2,5 години.

Козицький подякував українським силам протиповітряної оборони й запевнив, що вони «сьогодні гідно прийняли дуже складний виклик».

Також вибухи вночі було чутно на Хмельниччині, в Одесі, Кривому Розі, Херсоні, Краматорську і Слов'янську.

Атаки по Львову

Востаннє росіяни били по Львову вночі 15 серпня. Тоді уламки ракет упали на багатоквартирні житлові будинки, було пошкоджено понад сто помешкань, вибито понад 500 вікон, зруйновано дитячий садок. Минулося без загиблих, постраждали 15 людей.

А попередній обстріл, 6 липня, Андрій Садовий назвав найбільшою атакою на цивільну інфраструктуру Львова. Тоді загинули 10 людей, серйозних пошкоджень зазнали близько 35 будинків, зокрема багатоквартирний будинок у буферній зоні об’єкта Всесвітньої спадщини «Львів — Ансамбль історичного центру».