В Кабміні затвердили підприємства для приватизації у 2016-2017 роках

Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики схвалив приватизацію в 2016-2017 роках підприємств «Турбоатом», «Електротяжмаш», «Об'єднана гірничо-хімічна компанія», «Державна продовольчо-зернова корпорація України» і державної частки в ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».

Про це повідомила заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів.

Відповідний проект зі зміни переліку об'єктів, що плануються до приватизації, затверджено на засіданні у вівторок.

«Всього компаній, які будуть очікувати приватизації в 2016-2017 роках, буде 330», – написала Ковалів у Facebook.

Вона пояснила, що з попередньої редакції постанови Кабінету міністрів №271 про перелік приватизованих підприємств, в який внесено 306 компаній, намічено виключити 102 компанії, які вже були приватизовані, перебувають в процесі ліквідації або в зоні проведення АТО, і водночас включити в нього додатково 126 компаній.

«Очікуємо схвалення уряду. Не відступаємо від ідеї масштабної і прозорої приватизації», – повідомила перша заступиця голови Мінекономрозвитку.

18 липня закінчився термін подачі заявок на участь в конкурсі з продажу Одеського припортового заводу. Жодної заявки не було подано.  У зв'язку з відсутністю заявок ФДМУ був змушений визнати конкурс не відбувся у зв'язку з відсутністю попиту, повідомляє прес-служба відомства.

Конкурс з продажу підприємства, запланований на 26 липня, не відбувся.

Раніше Сергій Фурса, інвестиційний банкір Dragon Capital в ефірі Громадського сказав, що стартова ціна продажу Одеського припортового заводу є завищеною.

19 серпня у Фонді держмайна заявили, що стартова ціна Одеського припортового може бути знижена вдвічі.