На Львівщині розшукали та затримали чоловіка, який пошкодив меморіал «Жертвам німецької окупації 1941-1944 років»

У Дрогобичі Львівської області чоловік вчинив наругу над меморіалом пам’яті жертв німецької окупації. Поліціянти розшукали та затримали його.

Про це повідомила поліція Львівської області.

27 червня під час моніторингу соцмереж правоохоронці виявили відео, на якому невідомий чоловік у Дрогобичі вчиняє наругу над меморіалом «Жертвам німецької окупації 1941-1944 років», який є місцем страти нацистами членів Українського національно-визвольного руху та цивільного населення.

Згодом правоохоронці встановили особу правопорушника та розпочали заходи щодо його розшуку. Зрештою, чоловіка знайшли й затримали. Ним виявився 32-річний місцевий житель.

Попередньо встановлено, що чоловік вчинив правопорушення з хуліганських мотивів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Нині розв'язують питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання йому запобіжного заходу.