У дитини струс мозку, множинні гематоми та садна. На Одещині матір підозрюють у катуванні свого 5-річного сина
В одному із сіл Білгород-Дністровського району Одещини затримали жінку за підозрою в катуванні її 5-річного сина. Поліцію викликали сусіди, які почули крики.
Про це повідомила поліція Одещини.
Слідство встановило, що 5-річний хлопчик прийшов додому заплаканий через те, що впав. Його 36-річна мати, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не змогла його заспокоїти й натомість вирішила покарати, кажуть у поліції.
За даними правоохоронців, через те, що дитина не замовкала, жінка побила сина руками та дерев’яним руків’ям від сокири.
Сусіди почули крики та подзвонили до поліції. Правоохоронці своєю чергою викликали «швидку», яка доставила хлопчика до лікарні з різними тілесними ушкодженнями.
Медики діагностували йому закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, множинні гематоми та садна на тілі. Зараз дитина в медзакладі під наглядом лікарів, її життю нічого не загрожує.
Ця родина перебуває під супроводом у Центрі соціальних служб та на обліку у Службі у справах дітей як така, що опинились у складних життєвих обставинах. Окрім 5-річного хлопчика, у ній виховуються ще троє малолітніх синів, які зараз перебувають із батьком.
Жінку правоохоронці затримали й повідомили їй про підозру в катуванні, тобто будь-якому умисному діянні, спрямованому на заподіяння особі сильного фізичного болю та морального страждання, вчиненому з метою покарати її за дії, вчинені нею (ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України). Цей злочин карається позбавленням волі на строк до шести років. Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Крім того, за фактом можливого неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами Служби у справах дітей розпочато провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість. Слідство триває.