Світоліна знялася з турніру WTA 500 у Німеччині через травму

Перша ракетка України Еліна Світоліна через травму правого стегна не зіграє у чвертьфіналі турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.

Відео із заявою опублікували в соцмережах організаторів турніру.

«На жаль, я змушена знятися зі свого чвертьфінального матчу тут, у Бад-Гомбурзі. Учорашня перемога далася у важкій боротьбі, але вона виснажила мій організм трохи більше, ніж очікувалося. Тому мені потрібно ще кілька днів на відновлення», — зазначила спортсменка.

Вона побажала «всього найкращого гравцям та великого успіху самому турніру». І висловила сподівання побачити всіх наступного року.

Нагадаємо, що напередодні Світоліна виграла в «нейтральної» Людмили Самсонової з рахунком 3:6, 6:3, 6:2. Далі у чвертьфіналі вона мала змагатися проти китайської тенісистки Сінь Ю Ван, яка посідає 52-ге місце у рейтингу WTA.