Усик заявив, що звільняє всі свої пояси, але не йде зі спорту
Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси в надважкій вазі, але не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій.
Про це він повідомив у своєму Instagram.
За словами Усика, таке рішення він ухвалив, щоб «хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували». Утім він наголосив, що не йде з боксу, адже у нього ще є «last dance» (останній танець, — англ.).
«Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду», — сказав Усик.
Останньою перемогою Олександра Усика був бій проти Ріко Верховена — тоді українець захистив чемпіонські пояси в надважкій вазі за версіями WBC, WBA, IBF та The Ring.
Напередодні видання Boxing Scene повідомляло, що Усик мав час до 30 червня, щоб домовитися про бій з німецьким боксером Агітом Кабаєлом.