Попередника звільнили після теракту в Києві. Патрульна поліція Києва представила нового керівника

Новим керівником патрульної поліції Києва став майор Єгор Голубов, який раніше командував батальйоном поліції в Краматорську та Слов’янську. Його попередника звільнили після квітневої стрілянини в Києві.

Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Києва.

Там кажуть, що Голубов почав свою службу в патрульній поліції у 2016 році на Донеччині, де пройшов шлях від патрульного до командира батальйону. Протягом останніх років він був командиром батальйону патрульної поліції в прифронтових районах Краматорська й Слов'янська, де «виконував пріоритетні стратегічні завдання».

«Саме цей досвід іще раз підтвердив, що ефективна поліція — це насамперед відповідальність, дисципліна, готовність діяти в найскладніших обставинах і бути поруч із людьми тоді, коли вони найбільше потребують допомоги», — кажуть у поліції.

Нагадаємо, попередника Голубова звільнили після теракту в Києві, під час якого двоє поліціянтів побігли геть із місця стрілянини, хоч там і залишалися цивільні, зокрема поранена дитина. Це викликало обурення в суспільстві, а керівництво МВС та Нацполіції назвало дії патрульних «ганебними».

Інцидент призвів і до інших кадрових змін: начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков подав у відставку через дії підлеглих.