У Курській області в полон потрапило багато росіян — державний проєкт «Хочу найти»
Український державний проєкт з пошуку російських військових «Хочу найти» дізнався про те, що в Курській області в полон до українських військових потрапило «дуже багато» військових рф. Серед них є як контрактники, так і строковики та мобілізовані.
Про це йдеться в повідомленні проєкту.
Також там заявили, що є дані щодо загиблих росіян, чиї тіла не забрали під час відступу їхні товариші.
Крім того, в «Хочу найти» опублікували фото з дрона, на якому зображено 32 військовослужбовців збройних сил росії, які здалися в полон. Ще 8 не помістилися на світлині.
Раніше фото та відео росіян, які здаються в полон, поширилися в соцмережах. Як стверджується, зазначені події відбувалися в Суджанському районі Курської області.
AMP версія сайту не підтримує цей контент
Переглянути в Telegram.Що відбувається в Курській області?
На тлі повідомлень російських «військкорів» про прорив кордону в Курській області лідер росії володимир путін заявив про «масштабну провокацію» з боку України. Водночас військове керівництво України наразі ніяк не коментувало події на Курщині.
Тим часом очільник Курської області заявляв, що регіон «протягом останньої доби героїчно протистоїть атакам українських нацистів». Усі екстрені служби Курщини переведено в посилений режим роботи. А у прикордонних районах області медичні установи поповнюють запас донорської крові.
Головний позаштатний хірург області Андрій Локтіонов заявив про 28 постраждалих. Напередодні влада регіону повідомляла, що за день загинули щонайменше троє місцевих жителів.
Ні Міноборони росії, ні місцева влада не повідомляли про просування нібито українських сил в області. Тим часом російські «військкори» стверджують, що вже зайняті населені пункти Миколаєво-Дар'їно, Дар'їно та Свердликове в Суджанському районі Курської області.
Глава Курщини підтверджував, що з прикордоння області евакуюються місцеві жителі. Тим часом у курських групах і каналах зростає кількість публікацій з проханням знайти та допомогти вивезти родичів із населених пунктів, які, за даними місцевих жителів, залишилися без зв'язку.