Сили оборони уразили три мости, якими росія перекидає війська та боєприпаси — Генштаб ЗСУ

Сили оборони України уразили три мости на окупованих територіях, які росія використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Так, унаслідок атаки був уражений автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області. Також уражені два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині.

Масштаби пошкоджень уточнюються, зазначив Генштаб.

Окрім того, 24 червня українські військові успішно уразили:

  • склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині;
  • командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області;
  • радіолокаційну станцію «Небо» і радіолокаційний комплекс «Скала-М» у районі Керчі на тимчасово окупованій території українського Криму.

Під час атаки вночі проти 25 червня Сили оборони уразили нафтобазу «Полтавська», що у Краснодарському краї рф, та інші нафтові об’єкти.