росіяни вдарили балістикою по Запоріжжю. Відомо про поранених (ОНОВЛЕНО)

Вдень 26 червня російські війська атакували Запоріжжя балістичними ракетами. Відомо про дев’ятьох поранених.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

За його словами, кількість постраждалих унаслідок атаки зросла до щонайменше шести людей. Федоров також писав, що в Запоріжжі та області триває загроза застосування балістики, дронів і керованих авіабомб.

Наслідки атаки окупантів також публікували місцеві Telegram-канали.

AMP версія сайту не підтримує цей контент

Переглянути в Telegram.

Оновлено о 14:17. Федоров повідомив, що кількість поранених унаслідок російського удару по Запоріжжю збільшилася до дев’яти людей. Зокрема, допомога медиків знадобилася жінкам віком від 21 до 86 років.

Очільник ОВА зазначив, що атака пошкодила складські приміщення, офісну будівлю, вікна, фасади та покрівлі прилеглих будинків. Також горять автомобілі.

Оновлено о 15:40. Голова ОВА повідомив, що у Запоріжжі вже 15 постраждалих внаслідок російської атаки. Шпиталізували чотири людини, зокрема 45-річну жінку, стан якої медики оцінюють, як тяжкий.

Серед постраждалих — дев’ятирічний хлопчик, який зазнав неважких травм, і лікуватиметься вдома.

Федоров писав, що впродовж доби росіяни завдали 887 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області. Нагадаємо, що сьогодні вночі війська рф уже били по Запорізькій області — тоді атакували приватний житловий будинок. Як повідомив начальник Запорізької ОВА, по допомогу до медиків звернулася 55-річна жінка.

AMP версія сайту не підтримує цей контент

Переглянути в Telegram.