Зброя, розвідка та Нацгвардія. Уряд спрямував понад 200 млн гривень зекономлених коштів на потреби Сил оборони

Кабінет Міністрів додатково спрямував 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони України. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках державного бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Із цієї суми найбільшу частину — 100 мільйонів гривень — уряд виділив на підготовку кадрів для Національної гвардії України. Ще 70 мільйонів гривень отримає Міністерство оборони, ці гроші спрямують на розвиток, закупівлю, модернізацію, а також ремонт озброєння. Решту 50 мільйонів гривень виділили на забезпечення діяльності Головного управління розвідки.
«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», — наголосила Свириденко.
Раніше уряд зміг перенаправити додаткові 10,8 мільярда гривень на закупівлю озброєння й розвиток оборонно-промислового комплексу. Ці кошти накопичились у спеціальному фонді держбюджету завдяки податку на доходи фізичних осіб, а також ліцензійним зборам від грального бізнесу та лотерей.
- Поділитися:
