Україна домовилася про €375 млн внесків в енергетику на конференції у Ґданську — Шмигаль

Україна отримає щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики.
Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.
За результатами «енергетичного Рамштайну» в польському місті Ґданськ, де триває Конференції з питань відновлення України (URC), партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:
- Сполучені Штати Америки — 175 млн доларів;
- Швеція — 137 млн євро;
- Норвегія — 77 млн євро;
- Естонія — 2,125 млн євро;
- Ісландія — 550 тисяч євро;
- Литва — 4 млн євро.
«Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе!» — написав Шмигаль.
- Поділитися:
