Мадяр заявив генсеку НАТО, що Угорщина не надсилатиме зброї «на російсько-українську війну»

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте в Брюсселі сказав, що його країна не надсилатиме зброї «на російсько-українську війну».
Про це Мадяр розповів у Facebook за підсумками зустрічі.
«Я повідомив генеральному секретарю, що Угорщина не надсилає ані зброї, ані бойових засобів на російсько-українську війну», — написав прем’єр Угорщини.
Водночас він повідомив, що Угорщина знову стане «надійним партнером найпотужнішого військово-оборонного альянсу світу».
Крім того, за словами Мадяра, вони з Рютте дійшли згоди, що угорські військові «виконують чудову роботу» в межах миротворчої місії НАТО в Косові.
Петер Мадяр обійняв посаду прем’єр-міністра Угорщини 9 травня. У його уряді заявляли, що тривають технічні переговори щодо зустрічі лідерів Угорщини та України. А втім, додавали, що особиста зустріч між Петром Мадяром і Володимиром Зеленським можлива, якщо Київ виконає вимоги угорської сторони щодо врегулювання ситуації угорської меншини.
- Поділитися:
