У Києві компанію чоловіків підозрюють у побитті іншого до смерті. Вони прив’язали його до дерева і знущалися

У Києві поліція підозрює групу з п’ятьох чоловіків у тому, що вони через конфлікт прив’язали до дерева іншого і побили до смерті перед камерами спостереження.

Про це повідомили в поліції Києва.

Як зазначається, поліція біля річки виявила тіло 58-річного чоловіка без ознак життя і зі слідами тяжких травм. Правоохоронці виявили, що із загиблим розправилась компанія з п’яти чоловіків — між ними виник конфлікт, коли група відпочивала біля кав’ярні одного з них.

Фігуранти спочатку били чоловіка руками, ногами й палицею, а згодом прив’язали до дерева за кав’ярнею і продовжували побиття попри його прохання припинити знущання.

Через деякий час потерпілому вдалося звільнитися і відійти до річки, проте підозрювані наздогнали його, повалили на землю та знову жорстоко побили. Чоловік помер від отриманих травм голова і грудної клітки.

Правоохоронці встановили, що до злочину причетні п’ятеро чоловіків віком від 18 до 34 років — один з них переховувався в Одеській області, його затримали. Після скоєння вбивства фігуранти намагалися знищити карти пам’яті з камер відеоспостереження, встановлених в кав’ярні.

Затриманим чоловікам повідомили про підозру за п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою. Їм загрожує довічне ув’язнення.