У Києві та області ввели аварійні відключення світла. Яка причина?

У частині районів Києва та в області ввели аварійні відключення електроенергії. Почалися відновлювальні роботи.

Про це повідомляє «Укренерго».

Аварійне відключення світла в Києві сталося внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів.

«Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі», — зазначили в компанії.

Крім того, електроенергію відключили у Броварах. За словами міського голови Ігоря Сапожка, без світла перебуває центральна частина міста та частина інших мікрорайонів. Орієнтовний час відновлення — з 15:30 до 16:00, каже він.

В «Укренерго» закликали споживати електроенергію заощадливо, якщо вона є.