Ілон Маск планує запустити мобільний зв’язок Starlink у США — FT

Компанія Ілона Маска SpaceX планує запустити у США власний сервіс мобільного зв’язку Starlink.
Про це повідомляє Financial Times з посиланням на джерела.
За словами чотирьох співрозмовників журналістів, президентка та операційна директорка SpaceX Гвінн Шотвелл уже розповіла про ці плани інвесторам.
Компанія розглядає можливість запуску роздрібного продукту Starlink і може створити власну наземну мобільну мережу у США. Це зробить Starlink прямим конкурентом операторів Verizon, AT&T і T-Mobile.
Наразі SpaceX надає мобільні послуги через партнерів. Зокрема, компанія співпрацює з T-Mobile, яка використовує супутники Starlink для розширення покриття в районах, де відсутній звичайний мобільний зв’язок.
Як пише Financial Times, вихід SpaceX на ринок мобільного зв’язку стане одним із найзначніших комерційних кроків компані з часу запуску Starlink, який уже працює у понад 150 країнах світу.
- Поділитися:
