«Залізли туди, як Черепашки Ніндзя». Мешканці Нью-Йорка помічають, як групи людей серед ночі вилазять із каналізаційних люків — справу розслідує поліція

Поліція Нью-Йорка розслідує серію інцидентів, пов’язаних із групами людей, які останніми тижнями серед ночі вилазять із міських каналізаційних люків у різних районах міста.
Про це пише Guardian.
Розслідування розпочали після того, як у соціальних мережах поширилися відео з такими випадками. Поліція направила до каналізаційної системи співробітників підрозділу екстрених служб — небезпечних предметів виявлено не було. Міський департамент охорони довкілля також провів перевірку й не зафіксував пошкоджень обладнання.
Перше повідомлення про незвичайну активність поліція отримала 28 травня приблизно о 23:00 із району Грейвсенд у Брукліні. Свідок повідомив, що бачив, як вісім людей зняли кришку люка, а приблизно через три години вилізли назовні й переодяглися біля припаркованих автомобілів.
Ще через дві години надійшов виклик із Вільямсбургу. Там група із семи людей провела під землею понад дві з половиною години, після чого їх забрав автомобіль.
Подібний випадок стався 5 травня в районі Асторія у Квінсі, де мешканці близько другої ночі спостерігали, як кілька людей відкрили люк і спустилися вниз.
«Троє випадкових хлопців у дивних костюмах відкрили каналізацію і залізли туди, як Черепашки Ніндзя», — розповів свідок NBC New York.
На записах із камер спостереження видно, що чоловіки мали із собою ліхтарики й були взуті у високі чоботи. Одна з версій слідства — вони обшукують каналізаційну систему в пошуках цінностей, які потрапляють у стічні води. Чи пов’язані всі інциденти між собою — поки невідомо.
- Поділитися:
