Канадським лікарям пообіцяли «червневі канікули» в електронних листах. Виявилося, що це була перевірка кібербезпеки

У Канаді тисячі медиків отримали електронні листи з обіцянками оплачуваного вихідного. Насправді так хотіли перевірити, наскільки вони можуть виявляти фішингові атаки.
Про це повідомляє Guardian.
Лист із темою «Червневі канікули» надійшов на тисячі електронних адрес медиків. У тексті лікарям дякували за професіоналізм та «сотні годин понаднормової роботи». Як винагороду працівникам пообіцяли оплачуваний вихідний, для реєстрації якого потрібно було перейти за посиланням.
Вже наступного дня співробітників повідомили, що це була перевірка на стійкість до фішингових атак, а адміністрація просто відстежувала тих, хто клікне на посилання.
Інцидент викликав обурення серед медиків, які тривалий час скаржаться на вигорання, дефіцит кадрів і постійні відмови у відпустках. За інформацією профспілок, щонайменше один працівник звільнився відразу після цієї розсилки.
«Наші члени [профспілок] заслуговують на краще, ніж знущання з обіцянок вихідного дня після неймовірної кількості роботи та жертв, яких вони доклали», — заявив президент Асоціації державних і приватних службовців Джеррі Ерл.
Як передає медіа, гендиректор ради охорони здоров'я Канади Рон Джонсон перепросив за інцидент і сказав, що тест «дійсно не вдався». Також він пообіцяв провести «внутрішнє розслідування», щоб показати як насправді цінують співробітників.
- Поділитися:
