УКРАЇНА

100 днів уряду: перші оцінки та подальші очікування

УКРАЇНА/100 днів уряду: перші оцінки та подальші очікування
Зберегти
Вигляд

Громадська організація «Реанімаційний пакет реформ» зібрав урядовців, міжнародних експертів та дипломатів для оцінки перших 100 днів діяльності Кабінету міністрів України.

У форумі «100 днів уряду: перші оцінки та подальші очікування» взяли учать, зокрема, віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, міністр Кабміну Олександр Саєнко, міністр юстиції Павло Петренко, та міністр фінансів Олександр Данилюк.

Віце-прем’єр Кубів заявив, що є значні успіхи в економічному секторі. Серед них, зокрема, розширення зовнішнього ринку. «Довга робота по зоні вільної торгівлі і підписання угоди з Канадою — ринком з 500 мільярдами доларів — говорить про те, що ми можемо зробити якісні правила, і ця держава виконала домашні завдання», — сказав Кубів.

За словами голови секретаріату РПР Артема Миргородського, в цілому організація задоволена тим, як почався процес планування роботи новим урядом. «Він однозначно кращий ніж це відбувалося в уряді Яценюка», — додав Миргородський.

Водночас він зазначив, що РПР не побачило командної роботи на рівні горизонталі міністерств, хорошої та правильної комунікації реформ на противагу популізму, «який зараз серйозно зростає в українському політикумі».

З результатами опитування форуму щодо діяльності уряду можна ознайомитися за посиланням.

Пов`язані новини