Війна

100 тисяч звільненим з полону та як отримувати пенсію переселенцю

29 червня, 2018 23:11
Війна/100 тисяч звільненим з полону та як отримувати пенсію переселенцю
Зберегти
Вигляд
Держава нарешті виплатила по 100 тисяч гривень звільненим півроку тому з полону українцям. Як колишні полонені живуть зараз, розповідаємо сьогодні о 21.10 у програмі Громадське.Схід

Держава нарешті виплатила по 100 тисяч гривень звільненим півроку тому з полону українцям. Як колишні полонені живуть зараз, розповідаємо сьогодні о 21.10 у програмі Громадське.Схід

Як отримувати пенсію переселенцям та чи є можливість отримувати пенсії громадянам України на окупованій території - говоримо з заступником міністра соціальної політики

На могилах псковських десантників, які воювали на Донбасі через чотири роки з’явились фото та імена на пам’ятниках, які профінансувало російське Міноброни. Чи означає це визнання Росією участі своєї армії у війні на Донбасі?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Евакуація з Південного, незаконні утримання бойовиками та медіа на війні

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти