ENRU

100 тисяч звільненим з полону та як отримувати пенсію переселенцю

Держава нарешті виплатила по 100 тисяч гривень звільненим півроку тому з полону українцям. Як колишні полонені живуть зараз, розповідаємо сьогодні о 21.10 у програмі Громадське.Схід

Як отримувати пенсію переселенцям та чи є можливість отримувати пенсії громадянам України на окупованій території - говоримо з заступником міністра соціальної політики

На могилах псковських десантників, які воювали на Донбасі через чотири роки з’явились фото та імена на пам’ятниках, які профінансувало російське Міноброни. Чи означає це визнання Росією участі своєї армії у війні на Донбасі?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Евакуація з Південного, незаконні утримання бойовиками та медіа на війні

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.