Вчора, 23 серпня, відбувся фінал Ліги чемпіонів між мюнхенською «Баварією» та французьким «Парі Сен-Жермен». Дивилися головний матч євросезону мільйони людей з усього світу, але дехто натиснув трохи не туди.

У день фіналу один з YouTube-каналів розпочав пряму трансляцію і показав гру між ПСЖ та «Баварією» із сезону 2017/2018, коли вони зустрічались на груповому етапі (це перший раунд ЛЧ, до фіналу дуже далеко). «Промазали» по трансляції понад 11 тисяч людей.

Якщо у справжньому фіналі першого (і єдиного) голу довелось чекати довго, в грі 2017 року вже на 8-ій хвилині форвард німецького клубу Роберт Левандовські відкрив рахунок. Загалом обидва матчі завершились перемогою «Баварії» — справжній фінал закінчився з рахунком 1:0, а «підставна» гра закінчилась з рахунком 3:1.

Обдурені глядачі, хоч і побачили більше голів, мабуть, здивувалися, коли після перемоги «Баварії» гравцям ніхто не вручив Кубок чемпіонів і медалі переможців ЛЧ.

Не перший випадок

Наші північні сусіди провернули щось подібне — навіть з куди гучнішим ефектом. У січні 2020-го «Перший канал» показував фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею, в якому збірна Росії грала проти Канади.

А є в РФ такий спортивний канал «Матч ТВ» (керує Тіна Канделакі), який прав на показ гри не мав, але глядачів, вочевидь, заманити хотів. Тому цей канал під час справжнього фіналу ввімкнув фінал молодіжного ЧС 2011 року, в якому також грали Росія та Канада.

Але є маленький нюанс — у 2011 році перемогла Росія (5:3), а у 2020-му — Канада (4:3). Глядачі, які подивились гру на «Матч ТВ», з великою радістю поспішили привітати співвітчизників з перемогою своєї команди. Серед цих людей були і ЗМІ, і професійні спортсмени, і політики (наприклад, нинішній губернатор скандального Хабаровського краю Михайло Дегтярьов). Невдобно вийшло.

П.С. коментар людини з аватаркою «Новоросії» найкращий.

Поділитись: