Український телеканал «1+1» заявляє, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення

Український телеканал «1+1» заявляє, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення. Керівництво та працівники каналу побоюються, що за цим може стояти план із рейдерського захоплення «1+1».

Ці заяви висловлені у зверненні каналу до президента, голови Верховної Ради та прем'єр-міністра.

«1+1» зазначає, що під час шестимісячного розгляду заявки на адресу каналу не надходило жодних претензій, у зв'язку з чим дивується затягуванню виконання Нацрадою власного рішення.

«Впродовж останніх двох тижнів з надійних джерел до нас надходили повідомлення, що саме Адміністрація Президента намагається вплинути на прийняття рішень Національною Радою та передати контроль над каналом в інші руки», — йдеться у заяві.

Редакція закликає президента України Петра Порошенка забезпечити виконання рішення Нацради з ухвалення ліцензії для каналу, і таким чином засвідчити свою повагу до незалежності ЗМІ в Україні.

Ситуацію навколо затягування рішення про надання ліцензії редакція каналу порівнює із тиском на ЗМІ в часи правління Віктора Януковича.

«Ми хочем застерегти та попередити тих, хто стоїть за намаганнями вимкнути канал, який є щоденним джерелом новин для мільйонів Українців — навіть за відсутності паперу, ми маємо законне право продовжувати мовлення», — підкреслює «1+1».

Голова Нацради Юрій Артеменко розповів Громадському, що наразі готується офіційна заява установи стосовно «1+1».

«1+1» — український загальнонаціональний телеканал медіахолдингу «1+1 Media», що належить олігарху Ігорю Коломойському.

Раніше «Приватбанк», 49,9% якого належали Коломойському, був націоналізований рішенням українського уряду.

За словами олігарха, він був вимушений сам запропонувати націоналізацію «Приватбанку» через «способи штучного зниження капіталізації банку» з боку НБУ.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile