Згідно з дослідженнями міністерства освіти і науки України, 20% українських студентів-першокурсників вважають, що обрали неправильну спеціальність.

Про це в ефірі «Радіо НВ» сказала міністерка освіти й науки Ганна Новосад.

За словами міністерки, щоб запобігти неправильному вибору необхідно провести реформу старшої профільної школи. Ця реформа передбачає можливість профільного навчання в старших класах та самостійного вибору навчальних предметів.

«Впровадження старшої школи 10-12 класу — це надзвичайно важлива частина Нової української школи. Для цього нам необхідно створити мережу так званих академічних ліцеїв. За нашими підрахунками, потрібно понад 1500 нових ліцеїв», — зазначила міністерка.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада України призначила міністеркою освіти та науки Ганну Новосад. До того посаду займала Лілія Гриневич.

Ганна Новосад з 2014 року працювала в Міністерстві освіти й науки України: радницею міністра, колишнього президента Могилянки Сергія Квіта, очільницею управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН і генеральною директоркою директорату стратегічного планування та європейської інтеграції міністерства за Лілії Гриневич. 

Бакалавриня політології Києво-Могилянської академії (2011), магістерка європейських студій Маастрихтського університету, Нідерланди (2013).

Поділитись: