Польські прикордонники затримали 33 громадян України і двох чехів, що намагалися в’їхати з території Польщі до Чехії, порушуючи правила обсервації. Візи українців анулювали, а їх самих оштрафували й зобов’язали повернутися до України.

Як повідомляє Надбужанський відділ Прикордонної служби Польщі, інцидент стався в польському селі Соколовсько, що неподалік від чеського кордону. Там прикордонники зупинили чотири мікроавтобуси, які мали намір перетнути кордон без санітарного контролю.

«Під час перевірки з’ясувалося, що в мікроавтобусах (на чеських та польських реєстраційних номерах) включно з водіями перебували 33 громадяни України віком від 20 до 60 років та два чехи віком 45 та 60 років», — йдеться в повідомленні.

Прикордонники додають, що українці до Польщі в’їхали 25 і 27 травня легально на підставі робочих віз. Але, за законом, мали пройти обов’язкову двотижневу обсервацію. Тож дії людей визнали порушенням, їхні візи скасували, а їх оштрафували, зобов’язали повернутися додому. Крім того, українцям тимчасово заборонили в’їжджати в Шенгенську зону.

Водночас чехів, які були водіями мікроавтобусів, оштрафували «за спробу перетнути кордон проти закону».

Поділитись: