УКРАЇНА

35 законів для реформ, електрокари та нові монети

16 березня, 2018 07:50
УКРАЇНА/35 законів для реформ, електрокари та нові монети
Зберегти
Вигляд
Сьогодні в ефірі ПРОСТОНОМІКИ на Громадському про 35 законопроектів, які полегшать роботу українського бізнесу та що таке «Весна реформ»?

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував швидке ухвалення Верховною Радою 35 законопроектів, які полегшать роботу українського бізнесу.

Що ховається за поетичною назвою «Весна реформ»? Які саме потрібно ухвалити документи, та що від них очікують підприємці та політики — дивіться сьогодні о 21:00 у програмі ПРОСТОНОМІКА на Громадському.

Також розповімо про розвиток українського ринку електромобілів та про те, як бізнесмени заробляють на їхніх продажах, сервісі та інфраструктурі.

А наостанок покажемо нові українські монети, що невдовзі з'являться замість банкнот 1, 2, 5 та 10 гривень. Ви дізнаєтесь скільки планує зекономити Нацбанк завдяки цій грошовій реформі та чим замінюють паперові банкноти в інших країнах.

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини