Цього літа UKRSIBBANK BNP Paribas Group відзначає 30-річчя. З цієї нагоди банк розповідає про актуальні програми та нововведення.

Оформлюйте рахунок онлайн

У травні банк запустив можливість відкрити рахунок онлайн через інтернет-платформу UKRSIB online та отримати платіжну картку New card з кешбеком 5% за покупки в інтернеті. Зареєструватися дуже легко. Потрібно лише відсканувати свої документи у мобільному додатку та відповісти на кілька запитань анкети.

 Дізнавайтеся про гранти на власну справу

Для підприємців UKRSIBBANK створив  Каталог грантових програм. У ньому зібрана вся інформація про умови та суми отримання грантів. Навіть є перелік необхідних документів. У списку — гранти від ООН, ЄС, USAID.

Слідкуйте за подіями програми Engagement

UKRSIBBANK — це частина глобальної міжнародної фінансової групи BNP Paribas Group з 200 річною історією. Банк прагне сталого розвитку та реалізовує програму корпоративної соціальної відповідальності Engagement, спрямовану на підтримку підприємців, молодь, потреби громад та захист навколишнього середовища – популяризацію альтернативної енергетики.

«Передусім ми підтримуємо проєкти, на які можемо впливати завдяки координації доступності наших послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам корпоративної соціальної відповідальності, а головне — залучення нашої команди до проактивної позиції», — каже голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Лоран Дюпуш.

Зокрема, в UKRSIBBANK діє програма «Жінки в бізнесі». Банк заохочує жінок до розкриття їхнього потенціалу у професійному та підприємницькому напрямку, що є важливою умовою прискорення економічного розвитку.

В UKRSIBBANK працює понад 5000 людей, він обслуговує близько 2 мільйонів клієнтів. Цього року UKRSIBBANK отримав нагороду Top Employer в Україні та Європі. Це єдиний банк і одна з шести міжнародних компаній в Україні, що має статус Top Employer.

Промо

Поділитись: