Політика

60% шахт на окупованій частині Донеччині затоплені – Кіхтенко

Політика/60% шахт на окупованій частині Донеччині затоплені – Кіхтенко
Зберегти
Вигляд

60% шахт на окупованій частині Донецької області затоплені.

Про це заявив сьогодні Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко, передає видання «ОстроВ».

«Майже 60% шахт, які залишилися на непідконтрольною території, непридатні для роботи, вони затоплені. І відновити роботу цих шахт практично неможливо», – зазначив він.

При цьому Кіхтенко заявив, що не бачить підстав для перешкоджання ввезення вугілля з території регіону, підконтрольної бойовикам.

«Справа в тому, що на сьогоднішній день ми працюємо на прийом. І я не бачу підстав не працювати на прийом. Тобто сьогодні вугілля необхідне для розвитку металургії, без нього металурги не зможуть виготовляти товар, через що не буде робочих місць. Ми не перешкоджаємо надходженню товару на нашу територію, я, навпаки, це вітаю», – заявив він.

«Ми на сьогоднішній день забезпечені тільки на 30% від потреб. Треба це питання вирішувати, інакше будуть великі проблеми взимку», – наголосив Кіхтенко.

При цьому, за його словами, питання законності ввезення або вивезення товарів повинні забезпечувати не облдержадміністрація, а відповідні органи, зокрема, Державна фіскальна служба, прикордонна служба, керівництво Антитерористичного центру та УМВС.

Пов`язані новини