Світ / США

7-річна біженка померла після того, як її затримали на кордоні Мексики і США

The Washington Post.
Світ/США/7-річна біженка померла після того, як її затримали на кордоні Мексики і США
Зберегти
Вигляд
Семирічна дівчинка із Гватемали, яка незаконно перетнула американський кордон разом із батьком, померла від зневоднення та шоку. Родина на початку грудня прибула до США з групою мігрантів з Центральної Америки, повідомляє The Washington Post.

Після того, як на початку грудня дівчинку затримали разом з батьком, у неї почалися судоми, її відправили гелікоптером до дитячої лікарні в Ель-Пасо (Техас). Менш ніж за 24 години після того, як її прийняли до лікарні, у неї стався серцевий напад.

Американські чиновники ще не зробили офіційної заяви про смерть дівчинки.

Мігранти говорять, що приїжджають до США, адже тікають від переслідувань, бідності та насильства у Гватемалі, Гондурасі та Сальвадорі..

Напруга на американсько-мексиканському кордоні зростає останні кілька тижнів, з того моменту, як туди прибули майже 7 500 мігрантів з Латинської Америки.

26 листопада у Мексиці близько 500 мігрантів штурмували кордон з США: проти них застосували сльозогінний газ. США спрямували на кордон з Мексикою близько 15 тисяч військових через наближення сотень мігрантів з Центральної Америки.

12 грудня президент США Дональд Трамп нецензурно висловився про мігрантів з Гаїті, Сальвадору та країн Африки. Під час виступу у Білому домі він сказав: «Навіщо, щоб до нас приїжджали всі ці люди із цих забитих країн?». Африканський Союз обурився через нецензурні слова Трампа про мігрантів.

Раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про заборону надавати притулок мігрантам, які перетнули кордон з Мексикою нелегально. Відтепер мігранти можуть прохати про притулок лише на контрольно-пропускних пунктах.

/Анна Кириченко

Пов`язані новини