Життя

ООН: 75 тисяч дітей Нігерії можуть померти від голоду найближчим часом

16 листопада, 2016 14:31
Життя/ООН: 75 тисяч дітей Нігерії можуть померти від голоду найближчим часом
Зберегти
Вигляд
ООН попереджає про смертельну небезпеку для 75 тисяч дітей, які живуть на північному сході Нігерії. Цей регіон охоплений голодом після захоплення терористами з «Боко харам»

ООН попереджає про смертельну небезпеку для 75 тисяч дітей, які живуть на північному сході Нігерії. Цей регіон охоплений голодом після захоплення терористами з «Боко харам».

Про це повідомляє The Guardian.

«14 мільйонів нігерійців потребують гуманітарної допомоги. Серед них 400 тисяч дітей, 75 тисяч з яких можуть померти протягом найближчих декількох місяців», — йдеться у повідомленні.

Цільова програма ООН зможе охопити половину тих, хто потребує допомоги.  ООН звернулася з проханням про фінансову допомогу до міжнародних партнерів, партнерів бізнесу та благодійних організацій.

«Криза у Нігерії розгортається дуже швидко. Ми будемо просити міжнародних партнерів втрутитися, тому що ми можемо вирішити цю ситуацію, якщо будемо робити це разом», — сказав координатор з гуманітарних питань ООН Пітер Лундберг.

Джихадисти з «Боко Харам» спустошили регіон в 2009 році. Вони знищили сільське господарство і торгівлю на північному сході Нігерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Нігерії звільнили більше 800 заручників «Боко Харам»

Влада змогла повернути владу над територією у терористів, проте загинули 20 тисяч осіб, а 2,6 мільйона нігерійців стали біженцями.

Раніше повідомлялося, що уряд Нігерії знаходиться в контакті з організацією «Боко Харам», яку ООН визнала терористичною, з приводу викрадення близько двохсот школярок.

Більше про:
# голод
# діти
# ООН
Пов`язані новини