Життя

762 людини зникли безвісти на Сході України – Ірина Геращенко

Життя/762 людини зникли безвісти на Сході України – Ірина Геращенко
Зберегти
Вигляд

На Донбасі зникли безвісти 762 людини. Про це повідомила народний депутат фракції “Блок Петра Порошенка”, Уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко у Facebook. Нардеп посилалась на інформацію Служби безпеки України та списки міжвідомчого центру.

«Від гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи передали сьогодні МКЧХ список тих, хто вважається зниклими безвісти, внаслідок конфлікту на Донбасі. За інформацією СБУ і підготовленими міжвідомчим центром списками – зниклих безвісти на сьогодні налічується 762 людини (це цивільні і військові)», – написала Геращенко.

«Чекаємо, що інша сторона так само виконає домовленості, досягнуті в Мінську 15 грудня, передасть відповідні списки для формування єдиної бази даних і що МКЧХ нарешті активно включиться в пошук зниклих, допомогу з ідентифікацією загиблих», – додала нардеп.

Раніше Геращенко повідомляла, що 140 українських бійців і цивільних осіб перебувають у полоні бойовиків. Ще 741 вважається зниклим безвісти.

У 12-й доповіді Моніторингової місії ООН із прав людини, обнародуваній 9 грудня, говориться, що загальна кількість загиблих під час війни на сході України з середини квітня минулого року становить як мінімум 9 тис. 98 осіб і ще 20 тис. 732 були поранені.

Пов`язані новини