Життя

80 днів голодування кримського політв’язня Балуха та як працює прокуратура Криму

6 червня, 2018 22:54
Життя/80 днів голодування кримського політв’язня Балуха та як працює прокуратура Криму
Зберегти
Вигляд
Політв’язень Володимир Балух, незаконно засуджений в окупованому Криму, голодує вже 80 днів. Він втратив 30 кілограмів ваги. Балух вимагає припинити знущання та відпустити бранців Кремля. Стан його здоров’я тим часом дедалі погіршується. Його адвокатка Ольга Дінзе в інтерв’ю Громадському розповіла про те, як почувається Балух та як розглядається «справа» проти нього в так званому «суді» Криму. Про

Політв’язень Володимир Балух, незаконно засуджений в окупованому Криму, голодує вже 80 днів. Він втратив 30 кілограмів ваги. Балух вимагає припинити знущання та відпустити бранців Кремля. Стан його здоров’я тим часом дедалі погіршується. Його адвокатка Ольга Дінзе в інтерв’ю Громадському розповіла про те, як почувається Балух та як розглядається «справа» проти нього в так званому «суді» Криму. Про це сьогодні о 21:10 у програмі «Громадське.Крим».

Також у ефірі:  

  • Прокуратура Автономної Республіки Крим, діяльність якої була відновлена після анексії півострову в Києві, здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, відкритих за злочини проти українських громадян на території окупованого Криму. В інтерв’ю з начальником управління прокуратури АРК Ігорем Поночовним говоримо про те, як рухається слідство у найрезонансніших справах та які є результати.
  • Нова книга про анексію Криму «Люди «сірої зони» – історії свідків окупації та кримчан, що зазнали тиску, пережили тортури, допити та обшуки російських силовиків.
  • Історія родини українського військового Владислава Селезньова, який на початку російського вторгнення в Крим очолював медіацентр Міністерства оборони України на півострові, після переведення на материкову частину України – керував прес-центром АТО ті був спікером Генерального штабу Збройних сил України.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини