ENRU

Адміністрація морських портів оголосила тендер на днопоглиблення в порту Рені

Адміністрація морських портів України оголосила тендер на проведення експлуатаційного днопоглиблення біля причалів морського порту Рені на Одещині. 

Про це повідомив керівник адміністрації Райвіс Вецкаганс.

Очікувана вартість робіт 6,6 мільйонів гривень, а орієнтовний загальний обсяг днопоглиблення — 41,6 тисяч кубічних метрів.

«Проект днопоглиблення спрямований на підтримку технічних характеристик порту. Це плановий процес, який у попередні роки, на жаль, не виконувався», — зазначив він.

Вецкаганс додав, що Ренійський порт цікавий для вантажовласників: за підсумками першого півріччя перевалка вантажів виросла на 21% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до майже 425 тисяч тонн.

Кінцевий термін подачі документів — 29 серпня 2017 року, планується, що безпосередньо днопоглиблювальні роботи проводитимуться в четвертому кварталі 2017 року.

Раніше АМПУ провела експлуатаційне днопоглиблення силами власного флоту в морських портах Одеси, Чорноморська та Ольвії; до виконання аналогічних робіт у Миколаївському порту залучена підрядна організація, днопоглиблення триває.

Окрім того, у червні АМПУ уклала контракт з бельгійською DEME Group на проведення очистки акваторії порту «Південний» від наносів мулу.

У квітні повідомлялося, що китайська компанія проводитиме днопоглиблювальні роботи в порту Південний

Підписуйтесь на наш канал в Telegram